Szamba betonowe Bardo

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas ulewy i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Bardo

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Bardo

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dowozimy gotowe prefabrykaty wprost na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z montażem szamba zostały przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który typ oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. Zależnie od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!