Szamba betonowe Bielawa

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien w czasie deszczu i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Bielawa

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Bielawa

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy gotowe szamba bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie zasugerujemy, który typ oraz pojemność szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do wymagań inwestorów. W zależności od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!