Szamba betonowe Bierutów

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Bierutów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Bierutów

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy wyprodukowane zbiorniki wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika były wykonane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki rodzaj oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych produktów!