Szamba betonowe Bogatynia

Czemu nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany produkt. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Bogatynia

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Bogatynia

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości mogą być szkodliwe dla środowiska. Spływając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane szamba bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również niestandardowe szamba, najkorzystniej dopasowane do potrzeb domowników. W zależności od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy jeden domownik, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!