Szamba betonowe Bolków

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy planujesz posiadać trwały i ekologiczny sposób przechowywania ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To surowiec, który od dekad ma doskonałe oceny jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej miejscowości oraz wybranej pojemności i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Bolków

Zapewniamy pełne prace w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne koparki oraz podnośniki umożliwiające zrobienie wykopu i wkopanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać ekonomię oraz możliwość wykonania budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą wielkość najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby domowników oraz uśrednionej objętości ścieków, które oni produkują. Łącznie z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać warzywnik w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość ocenia się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze produkty inwestorom stawiającym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do rozmowy z przedstawicielem naszej działalności. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, aby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.