Szamba betonowe Duszniki-Zdrój

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz posiadać trwały oraz ekologiczny system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od dekad ma znakomite oceny gdy chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej pojemności i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Duszniki-Zdrój

Zapewniamy kompleksowe prace w kwestii wytwarzania szamb z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz dźwigi ułatwiające zrobienie wykopu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać z uwagi oraz możliwość realizacji wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, którą pojemność najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i średniej ilości ścieków, jakie oni produkują. Łącznie z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich jakość ocenia się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze produkty inwestorom budującym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny dom zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej działalności. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.