Szamba betonowe Dzierżoniów

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien w czasie ulewy i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Dzierżoniów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Dzierżoniów

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki mogą być szkodliwe dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Transportujemy gotowe szamba bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją szamba były wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie zasugerujemy, który rodzaj oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również indywidualne zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb klientów. Zależnie od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność szamba wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!