Szamba betonowe Głuszyca

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Głuszyca

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Głuszyca

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy gotowe prefabrykaty wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją szamba były wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, który typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe szamba, najlepiej dopasowane do potrzeb klientów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!