Szamba betonowe Jawor

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Jawor

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Jawor

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do wymagań inwestorów. Zależnie od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych produktów!