Szamba betonowe Jedlina-Zdrój

Dlaczego nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Jedlina-Zdrój

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Jedlina-Zdrój

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z instalacją szamba były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie zasugerujemy, który rodzaj oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również indywidualne szamba, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam filtrowane przez bakterie, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!