Szamba betonowe Jelcz-Laskowice

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien w czasie ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Jelcz-Laskowice

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Jelcz-Laskowice

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dostarczamy wyprodukowane prefabrykaty wprost na działkę klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem szamba były wykonane w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie podpowiemy, który typ oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również indywidualne zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań inwestorów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez bakterie, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy jeden domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!