Szamba betonowe Karpacz

Czemu nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien w czasie deszczu i magazynują ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Karpacz

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Karpacz

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej struktury ani żadnych pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe prefabrykaty wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem szamba były wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który typ oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również niestandardowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb klientów. Zależnie od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!