Szamba betonowe Kąty Wrocławskie

Dlaczego klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Kąty Wrocławskie

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kąty Wrocławskie

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty wprost na posesję klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją szamba zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, który typ oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości realizacji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!