Szamba betonowe Kłodzko

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub remoncie starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz mieć trwały oraz ekologiczny system gromadzenia szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od lat ma doskonałe oceny jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz wybranej wielkości i rodzaju szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Kłodzko

Oferujemy pełne prace w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje narzędzia oraz dźwigi umożliwiające wykonanie wykopu i zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy zamówić ekonomię oraz możliwość wykonania wykopania szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką pojemność należy wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników i średniej ilości ścieków, które oni produkują. Łącznie z wykopem szamba polecamy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać warzywnik w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby proponować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby inwestorom budującym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej marki. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, aby było ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.