Szamba betonowe Kowary

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy planujesz posiadać trwały i ekologiczny system gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od dekad ma doskonałe oceny jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej pojemności i typu zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Kowary

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne koparki oraz podnośniki umożliwiające zrobienie dołu i wkopanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać z uwagi oraz opcję realizacji wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką pojemność najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby mieszkańców oraz średniej ilości nieczystości, jakie oni wytwarzają. Razem z budową szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na nieustanny rozwój naszej firmy. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich trwałość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze produkty osobom budującym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.