Szamba betonowe Kudowa-Zdrój

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Kudowa-Zdrój

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kudowa-Zdrój

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy wyprodukowane zbiorniki wprost na działkę nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z instalacją zbiornika zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki rodzaj oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań domowników. Zależnie od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez bakterie, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy pojedynczy domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych produktów!