Szamba betonowe Lubawka

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Lubawka

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Lubawka

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy gotowe zbiorniki bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, jaki rodzaj oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także nieszablonowe szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb domowników. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!