Szamba betonowe Lubomierz

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Lubomierz

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Lubomierz

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane szamba wprost na posesję nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem szamba były wykonane zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, który rodzaj oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności stosuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy jeden domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych produktów!