Szamba betonowe Międzybórz

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i można to uzyskać na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy potrzebujesz mieć trwały i ekologiczny sposób przechowywania ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od lat ma doskonałe opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla Twojej okolicy oraz wybranej wielkości i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Międzybórz

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji szamb z betonu. Mamy swoje narzędzia oraz dźwigi umożliwiające wykonanie dołu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy wybrać ekonomię oraz możliwość wykonania budowy szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców oraz uśrednionej ilości ścieków, które oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby podlewać ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na stały rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość ocenia się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze usługi osobom budującym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do rozmowy z reprezentantem naszej marki. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, aby było ekologiczne i oszczędne w eksploatacji.