Szamba betonowe Mieroszów

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów w czasie ulewy i gromadzą ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Mieroszów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Mieroszów

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być szkodliwe dla środowiska. Spływając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe szamba bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba zostały przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością podpowiemy, który rodzaj oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb domowników. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!