Szamba betonowe Mirsk

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy planujesz posiadać trwały oraz przyjazny środowisku system przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To materiał, który od lat ma znakomite opinie gdy chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz wybranej pojemności i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Mirsk

Oferujemy pełne prace w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz dźwigi ułatwiające wykonanie wykopu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić z uwagi oraz możliwość wykonania wykopania szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, którą pojemność najlepiej dobrać. Jest ona zależna od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, które oni produkują. Łącznie z budową szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać ogród w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość szacuje się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby osobom budującym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój budynek zmieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do rozmowy z reprezentantem naszej działalności. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.