Szamba betonowe Nowa Ruda

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien w czasie deszczu i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Nowa Ruda

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Nowa Ruda

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na działkę nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika były przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki rodzaj oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań inwestorów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!