Szamba betonowe Nowogrodziec

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Nowogrodziec

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Nowogrodziec

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być szkodliwe dla środowiska. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją szamba były wykonane zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także indywidualne szamba, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!