Szamba betonowe Oborniki Śląskie

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien w czasie ulewy i gromadzą ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Oborniki Śląskie

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Oborniki Śląskie

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Transportujemy gotowe zbiorniki bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który typ oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również indywidualne szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków tworzy jeden domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!