Szamba betonowe Oława

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien w czasie deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Oława

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Oława

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem szamba były wykonane w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe szamba, najlepiej dopasowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez bakterie, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką wielkość zbiornika kupić. Toteż polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych produktów!