Szamba betonowe Olszyna

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien w czasie deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Olszyna

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Olszyna

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe szamba wprost na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem szamba były wykonane zgodnie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który typ oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również nieszablonowe szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!