Szamba betonowe Pieńsk

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej sieci i można to uzyskać na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy planujesz mieć wytrzymały oraz przyjazny środowisku sposób przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To materiał, który od dekad ma znakomite oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i typu zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Pieńsk

Zapewniamy kompleksowe prace w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje sprzęty oraz dźwigi ułatwiające wykonanie wykopu i wkopanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić na oszczędności oraz możliwość wykonania budowy szamba w krótkim zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką pojemność należy dobrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i średniej objętości nieczystości, które oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość ocenia się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze produkty inwestorom stawiającym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej działalności. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.