Szamba betonowe Pieszyce

Czemu nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Pieszyce

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Pieszyce

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane szamba bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki rodzaj oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe zamówienia, najlepiej dostosowane do potrzeb inwestorów. W zależności od rejonu realizacji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez bakterie, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!