Szamba betonowe Piława Górna

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien podczas deszczu i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Piława Górna

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Piława Górna

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe zbiorniki wprost na działkę klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika były przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie zasugerujemy, który rodzaj oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań inwestorów. Zależnie od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy jeden domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Toteż polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych produktów!