Szamba betonowe Polkowice

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Polkowice

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Polkowice

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dostarczamy wyprodukowane zbiorniki wprost na działkę klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika były wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, który typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe szamba, najlepiej dopasowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez bakterie, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość zbiornika kupić. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!