Szamba betonowe Ścinawa

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas ulewy i magazynują ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Ścinawa

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Ścinawa

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe zbiorniki wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który rodzaj oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe szamba, najlepiej dostosowane do wymagań domowników. W zależności od rejonu realizacji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!