Szamba betonowe Sobótka

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Sobótka

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Sobótka

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane szamba bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem szamba zostały wykonane zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne zamówienia, najkorzystniej dostosowane do potrzeb inwestorów. W zależności od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków produkuje jeden mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!