Szamba betonowe Śrem

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie starego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz mieć trwały i przyjazny środowisku system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To materiał, który od dekad ma znakomite opinie gdy chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz wybranej pojemności i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Śrem

Zapewniamy pełne usługi w kwestii wytwarzania szamb z betonu. Posiadamy swoje narzędzia oraz dźwigi umożliwiające zrobienie wykopu i wkopanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać ze względu oraz opcję wykonania budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką pojemność najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców oraz uśrednionej ilości ścieków, jakie oni wytwarzają. Razem z budową szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby pielęgnować ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby osobom budującym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej działalności. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w użytkowaniu.