Szamba betonowe Środa Śląska

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Środa Śląska

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Środa Śląska

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dostarczamy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również nieszablonowe szamba, najlepiej dopasowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!