Szamba betonowe Stronie Śląskie

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Stronie Śląskie

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Stronie Śląskie

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane szamba wprost na posesję klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem szamba były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie podpowiemy, jaki typ oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb domowników. Zależnie od odległości realizacji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!