Szamba betonowe Strzelin

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub remoncie starego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać trwały oraz przyjazny środowisku sposób przechowywania szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od lat ma doskonałe opinie gdy chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej pojemności i typu zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Strzelin

Oferujemy kompleksowe usługi w kwestii wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne sprzęty oraz podnośniki umożliwiające wykonanie dołu i zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić na oszczędności oraz realizacji wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą wielkość najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, które oni produkują. Łącznie z wykopem szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować ogród w czasie upalnego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na stały rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość szacuje się na dziesiątki, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze usługi osobom stawiającym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój budynek wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do rozmowy z przedstawicielem naszej marki. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.