Szamba betonowe Świebodzice

Dlaczego nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Świebodzice

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Świebodzice

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem zbiornika zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne szamba, najlepiej dopasowane do wymagań domowników. W zależności od odległości realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba kupić. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych produktów!