Szamba betonowe Świeradów-Zdrój

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Świeradów-Zdrój

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Świeradów-Zdrój

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane szamba wprost na posesję klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych produktów!