Szamba betonowe Świerzawa

Dlaczego klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Świerzawa

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Świerzawa

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy wyprodukowane zbiorniki wprost na działkę klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem szamba były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który typ oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań domowników. Zależnie od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy pojedynczy domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych produktów!