Szamba betonowe Syców

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie istniejącego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy potrzebujesz mieć wytrzymały i ekologiczny sposób gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od lat ma doskonałe opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz wybranej pojemności i typu szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Syców

Oferujemy pełne prace w kwestii produkcji szamb z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz dźwigi ułatwiające zrobienie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy wybrać ze względu oraz możliwość wykonania wykopania szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką pojemność najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników i średniej ilości ścieków, które oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na stały rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze wyroby osobom budującym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.