Szamba betonowe Szczawno-Zdrój

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji istniejącego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy planujesz posiadać trwały i ekologiczny sposób gromadzenia szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się doskonałą renomą. To surowiec, który od dekad ma znakomite oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej okolicy oraz wybranej wielkości i rodzaju zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Szczawno-Zdrój

Oferujemy pełne usługi w kwestii wytwarzania szamb z betonu. Mamy własne sprzęty oraz dźwigi ułatwiające zrobienie wykopu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić na opcję wykonania budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, którą pojemność najlepiej dobrać. Jest ona zależna od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, które oni wytwarzają. Razem z wykopem szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w czasie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na stały rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze produkty osobom budującym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej marki. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było ekologiczne i oszczędne w eksploatacji.