Szamba betonowe Szklarska Poręba

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy potrzebujesz mieć wytrzymały oraz ekologiczny sposób przechowywania szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od lat ma doskonałe oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej pojemności i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Szklarska Poręba

Zapewniamy pełne prace w kwestii wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje sprzęty oraz podnośniki ułatwiające wykonanie dołu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać na opcję wykonania budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, którą pojemność najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jakie oni wytwarzają. Razem z wykopem szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w trakcie upalnego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na stały rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość ocenia się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze wyroby inwestorom stawiającym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.