Szamba betonowe Węgliniec

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Węgliniec

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Węgliniec

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy gotowe zbiorniki wprost na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika zostały wykonane zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością doradzimy, który rodzaj oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe szamba, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość zbiornika kupić. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!