Szamba betonowe Wiązów

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub remoncie istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy planujesz mieć wytrzymały oraz ekologiczny sposób gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne normy w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się doskonałą renomą. To materiał, który od dekad ma znakomite opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz wybranej wielkości i rodzaju szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Wiązów

Oferujemy pełne prace w kwestii wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne koparki oraz podnośniki ułatwiające zrobienie wykopu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać ekonomię oraz opcję realizacji budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców oraz średniej objętości ścieków, które oni produkują. Razem z wykopem szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby pielęgnować warzywnik w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich trwałość ocenia się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze wyroby inwestorom budującym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny dom wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej działalności. Z pewnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.