Szamba betonowe Wleń

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub modernizacji starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i można to uzyskać na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz mieć trwały i ekologiczny sposób przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne normy w kwestii ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To materiał, który od lat ma znakomite oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Wleń

Zapewniamy pełne prace w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne narzędzia oraz dźwigi ułatwiające zrobienie dołu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać z uwagi oraz opcję wykonania wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą pojemność należy wybrać. Zależy ona od liczby domowników oraz średniej objętości ścieków, jakie oni wytwarzają. Razem z wykopem szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby pielęgnować warzywnik w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na nieustanny rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich trwałość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze produkty osobom budującym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej marki. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.