Szamba betonowe Wojcieszów

Gromadzenie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej sieci i można to uzyskać na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz posiadać trwały i ekologiczny system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się doskonałą renomą. To surowiec, który od dekad ma znakomite opinie gdy chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej okolicy oraz wybranej wielkości i typu szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Wojcieszów

Zapewniamy pełne usługi w kwestii wytwarzania szamb z betonu. Mamy własne koparki oraz dźwigi umożliwiające wykonanie wykopu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać ekonomię oraz możliwość realizacji wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, którą wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby domowników oraz uśrednionej objętości nieczystości, które oni wytwarzają. Razem z budową szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość ocenia się na dziesiątki, a wręcz kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby osobom budującym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.