Szamba betonowe Zawidów

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Zawidów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Zawidów

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem szamba były przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie doradzimy, który typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do potrzeb klientów. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika kupić. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!