Szamba betonowe Zgorzelec

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Zgorzelec

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Zgorzelec

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być szkodliwe dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe szamba wprost na działkę nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z instalacją szamba były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki rodzaj oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również nieszablonowe zamówienia, najlepiej dostosowane do potrzeb inwestorów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam oczyszczane przez bakterie, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych produktów!