Szamba betonowe Ziębice

Gromadzenie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub remoncie starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i można to uzyskać na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy planujesz mieć trwały i przyjazny środowisku system gromadzenia szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy w kwestii ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To materiał, który od dekad ma doskonałe oceny jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Ziębice

Oferujemy pełne usługi w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje narzędzia oraz dźwigi ułatwiające wykonanie dołu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać ze względu oraz opcję wykonania wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką wielkość najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby domowników oraz uśrednionej objętości ścieków, jakie oni produkują. Łącznie z wykopem szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać ogród w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej firmy. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze usługi osobom stawiającym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny budynek wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, aby było ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.