Szamba betonowe Żmigród

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas ulewy i magazynują ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Żmigród

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Żmigród

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości są szkodliwe dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Transportujemy gotowe szamba wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który rodzaj oraz pojemność szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również indywidualne szamba, najlepiej dopasowane do wymagań domowników. W zależności od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!